MATSERVIS, 47 delar, Hagtorn, Gustavsberg.

298020. MATSERVIS, 47 delar, Hagtorn, Gustavsberg.

10 tallrikar, 24 cm
12 djupa tallrikar, 24 cm
7 assietter 19,5 cm
9 assietter 16,5 cm
6 uppläggningsfat
Såsskål
Kanna
Terrin.

Slitage, krackelyr, nagg och sprickor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 tallrikar, 24 cm
12 djupa tallrikar, 24 cm
7 assietter 19,5 cm
9 assietter 16,5 cm
6 uppläggningsfat
Såsskål
Kanna
Terrin.

Antal besök: 14 805