VÄGGLAMPA, mässing och glas, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
297973. VÄGGLAMPA, mässing och glas, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
Total höjd 33 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd 33 cm.
Bruksslitage.
1 016