TREVOR HADDON. Olja på duk.

TREVOR HADDON. Olja på duk.
297948. TREVOR HADDON. Olja på duk.

Landskap med kvinnor och får. Signerad. 52x76 cm.

Mindre dukhål samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 066