Gomér & Andersson Linköping
Konst
Skulptur
ANDERS BLANCK. TRÄFIGUR. Signerade A Blanck, Rättvik.
297944. ANDERS BLANCK. TRÄFIGUR. Signerade A Blanck, Rättvik.
Höjd 13 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13 cm.
Smärre slitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 731