HANS OLSEN. Bramin modulär soffa.

297942. HANS OLSEN. Bramin modulär soffa.

Design Hans Olsen på 50-talet
version Bramin Danmark
Bänk med två fåtöljer i teak.
Fåtölj nyligen täckt med rotting rotting.
Höjd 70 cm
Sitthöjd 33 cm
Bredd 130 cm
Djup 67.5cm.

Tecken på slitage på ram och fåtöljer.
Ibland små stötar eller färgrester.
Flätan förnyades i juni 2015.

Gör en kostnadsfri värdering!

Design Hans Olsen på 50-talet
version Bramin Danmark
Bänk med två fåtöljer i teak.
Höjd 70 cm
Sitthöjd 33 cm
Bredd 130 cm
Djup 67.5cm.

Flätan förnyades i juni 2015.

Antal besök: 3 279