PABLO PICASSO (1881-1973). Efter. Svit Vollart, femme nue couronnee de fleurs.
297938. PABLO PICASSO (1881-1973). Efter. Svit Vollart, femme nue couronnee de fleurs.
Grafik på handgjort papper, tryckt signerad nere till höger och numrerad 735/1200 nere till vänster, S.P.A.D.E.M.(Société de la Propriété Artistique et des Dessins ET Modules) Verlag 1973.
33 x 42 cm
eller 50 cm x 40 cm.
33 x 42 cm
eller 50 cm x 40 cm.