CARL BJERKÅS. Självporträtt från Italien, olja på duk, signerad och daterad 1990.

297897. CARL BJERKÅS. Självporträtt från Italien, olja på duk, signerad och daterad 1990.

84 x 66 cm.

Carl Bjerkås (Född 1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

84 x 66 cm.

Carl Bjerkås (Född 1968)

Antal besök: 655