SOFFA, modell 703, tyg Anakreon, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

297880. SOFFA, modell 703, tyg Anakreon, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Längd ca 200 cm.

Slitage, ställvis blekt. Dynor med kraftigare slitage, skador. Enstaka fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 200 cm.

Antal besök: 6 606