CARL GABRIEL WADELL. "Karl XII:s likfärd", olja på duk, signerad.

297871. CARL GABRIEL WADELL. "Karl XII:s likfärd", olja på duk, signerad.

Efter orginal av Gustaf Cederström. 76,5 x 122,5 cm.

Slitage, färgbortfall, tryckskador, lagningar, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 841