OLOF SAGER-NELSON (1868-1896). Ekor i insjölandskap. Olja på duk.

297861. OLOF SAGER-NELSON (1868-1896). Ekor i insjölandskap. Olja på duk.

40 x 30 cm.
Intyga a tergo av Bror Nelson, Axel Gauffin samt Gustaf Jaensson.

Utställningar
Dalslands Konstmuseums Basutställning 2005-2007.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Utställningar

Krackeleringar.

Antal besök: 5 177