BOKSKÅP, 1800-tal.

BOKSKÅP, 1800-tal.
297846. BOKSKÅP, 1800-tal.

Mahogny, längd 154 cm, bredd 55 cm, höjd ca 270 cm.

Skador, slitage, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!
297846. BOKSKÅP, 1800-tal.

Skador, slitage, lösa delar.

Antal besök: 1 459