KAFFEBEHÅLLARE, metall samt glas, 1900-talets första hälft.

297839. KAFFEBEHÅLLARE, metall samt glas, 1900-talets första hälft.

Tejpmärkt Colombia.
Längd 30 cm.
Bredd 31 cm.
Höjd 61,5 cm.

Bruksslitage, rostanlupet, fläckar, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tejpmärkt Colombia.
Längd 30 cm.
Bredd 31 cm.
Höjd 61,5 cm.

Antal besök: 481