CHARLES EDWARD HALLBERG. TILLSKRIVEN. Marin, olja på duk, osignerad.

297812. CHARLES EDWARD HALLBERG. TILLSKRIVEN. Marin, olja på duk, osignerad.

50 x 75 cm.

ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 75 cm.

ytslitage.

Antal besök: 1 374