GÅBIL, "Roadster", Ulf Hanses, Playsam, 19/2000-tal.

297808. GÅBIL, "Roadster", Ulf Hanses, Playsam, 19/2000-tal.

Med detaljer i björkträ, ratten märkt: "Playsam, Sweden".
Längd: ca 84, Bredd: 34, Höjd: 42 cm

Design av Ulf Hanses efter förebild i Sixten Sasons konceptbil för Saab 92001 Roadster, 1947.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 6 223