CHARLES EDWARD HALLBERG. Marin, olja på duk, signerad Hallberg.

297807. CHARLES EDWARD HALLBERG. Marin, olja på duk, signerad Hallberg.

40 x 60 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 60 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 2 605