CHARLES EDWARD HALLBERG. Marin, olja på duk, signerad Hallberg.

297799. CHARLES EDWARD HALLBERG. Marin, olja på duk, signerad Hallberg.

27 x 39 cm.

ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 39 cm.

ytslitage.

Antal besök: 1 965