CHARLES EDWARD HALLBERG. Marin, olja på pannå, signerad Hallberg.

297798. CHARLES EDWARD HALLBERG. Marin, olja på pannå, signerad Hallberg.

31 x 32 cm.

ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 32 cm.

ytslitage.

Antal besök: 1 620