PARTI MÖBLER, 4 delar, 18/1900-tal.

29773. PARTI MÖBLER, 4 delar, 18/1900-tal.

Våningsbord, längd 56, bredd 36, höjd 76 cm. Golvlampa, kromad metall, art deco, höjd 149 cm. Fönsterbord, valnöt, längd 66, bredd 45, höjd 77 cm. Pall, nyrokoko, förgylld.

Slitage, våningsbord med spricka, lampan ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 760