SMYCKEN, 10 delar, mestadels silver, 1900-tal.

297717. SMYCKEN, 10 delar, mestadels silver, 1900-tal.

Bland annat brosch samt 1 par örhängen Alton Gudvaru ab Falköping 1955 samt brosch Vicson Victor janson Guldvaro AB Lindesberg 1958.

Slitage, enstaka dekordelar saknas. Manschettknappar med gravyr. Brosch i gips med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 770