KAKELPLATTOR, fajans, Holland, troligen 1700-tal.

297652. KAKELPLATTOR, fajans, Holland, troligen 1700-tal.

Ca. 15x15 cm.

Krackelyr, slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 15x15 cm.

Krackelyr, slitage, nagg.

Antal besök: 753