GUNNAR CYREN. Skål, glas, "Sofiero", signerad.

297648. GUNNAR CYREN. Skål, glas, "Sofiero", signerad.

Diameter 15,5 cm
Höjd 11 cm

Signerad Orrefors, GC 3834
Originalkartong medföljer.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 15,5 cm
Höjd 11 cm

Signerad Orrefors, GC 3834
Originalkartong medföljer.

Smärre slitage.

Antal besök: 903