LJUSKRONA, Oscariansk, 1800-tal, höjd 110 cm.

297635. LJUSKRONA, Oscariansk, 1800-tal, höjd 110 cm.

för 20 ljus.

ej genomgånget, ej funktionstestad, skador, lösa prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

för 20 ljus.

Antal besök: 1 696