MICHAEL SCHILKIN. VÄGGSKULPTUR, keramik, Arabia, signerad.

297556. MICHAEL SCHILKIN. VÄGGSKULPTUR, keramik, Arabia, signerad.

Mamma med barn.
Ca. 14x17 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mamma med barn.
Ca. 14x17 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 3 011