PORSLIN, 14 delar, Kina, 17/1900-tal.

297530. PORSLIN, 14 delar, Kina, 17/1900-tal.

Bl a tallrikar, bärtallrikar, defekt stekfat.

Skador, nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, nagg, sprickor.

Antal besök: 837