HÄNGE, porslin med miniatyrmålning, Rosethal, 1900-talets första hälft.

297511. HÄNGE, porslin med miniatyrmålning, Rosethal, 1900-talets första hälft.

3,5 x 5,5 cm utan haken.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3,5 x 5,5 cm utan haken.

Bruksslitage.

Antal besök: 798