SKÅL, glas, Jan-Erik Ritzman/Sven-Åke Carlsson, Transjö, signerad.

297424. SKÅL, glas, Jan-Erik Ritzman/Sven-Åke Carlsson, Transjö, signerad.

Höjd 15,5 cm, diameter ca 26 cm. Signerad JR. SC.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 698