ELMA OIJENS. Skulptur, lergods, huvud, signerad.

297378. ELMA OIJENS. Skulptur, lergods, huvud, signerad.

Höjd 25 cm. "Konstnären Elma Oijens har gjort huvudet. Modell Björn Gillsäter".

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 5 456