HERRBYRÅ, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

297346. HERRBYRÅ, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

Fanerad med valnöt. Sju lådor. Pilasterlås. Längd 78, bredd 52, höjd 150 cm.

Smärre fanerskador, tre handtag trasiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 868