Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GOTTFRID KALLSTENIUS. Motiv från Storebro, olja på duk, signerad.
297274. GOTTFRID KALLSTENIUS. Motiv från Storebro, olja på duk, signerad.
ca 64 x 77 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 64 x 77 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 057