MAX POLLAK. Motiv från Wien, etsning, signerad och numrerad 45/150.

297224. MAX POLLAK. Motiv från Wien, etsning, signerad och numrerad 45/150.

ca 54 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram, ngt. gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 54 x 48 cm.

Antal besök: 1 080