NATTBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

297213. NATTBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Längd 52, bredd 45, höjd 52 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 453