VAS, skål samt flaska, Bertil samt Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda.

297207. VAS, skål samt flaska, Bertil samt Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda.

Vas, höjd 14 cm, Ulrica Hydman Vallien, signerad
Skål, höjd 13 cm, Ulrica Hydman Vallien, signerad
Flaska, "Satellite", höjd 12 cm, Bertil Vallien, signerad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 892