Vas, höjd 14 cm, Ulrica Hydman Vallien, signerad Skål, höjd 13 cm, Ulrica Hydman Vallien, signerad Flaska, "Satellite", höjd 12 cm, Bertil Vallien, signerad.
Bruksslitage.