KARMSTOL OCH STOL, 2 delar, 1800-1900-tal.

297170. KARMSTOL OCH STOL, 2 delar, 1800-1900-tal.

Stol, sent 1800-tal, rygghöjd 85 cm.
Karmstol, gustaviansk stil, rygghöjd 99 cm.

Bruksslitage.
Klädsel på armstöd något blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 694