FIGURIN, guanyin, soapstone, Kina, troligen Qing.

297121. FIGURIN, guanyin, soapstone, Kina, troligen Qing.

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage, huvudet lagat, nagg, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Antal besök: 805