POTTSKÅP, gustaviansk stil, 19/2000-tal.

297109. POTTSKÅP, gustaviansk stil, 19/2000-tal.

Längd 41, bredd 28,5, höjd 67 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 1 342