Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ARNE FÄLTH. "Häst", olja på duk. Signerad och daterad 94.
29709. ARNE FÄLTH. "Häst", olja på duk. Signerad och daterad 94.
46 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 155