SPELBORD, 1800/1900-tal.

SPELBORD, 1800/1900-tal.
297087. SPELBORD, 1800/1900-tal.

Med uppfällbar skiva.
Längd 80 cm.
Bredd 80 cm.
Höjd ca 76 cm.

Bruksslitage, slagmärken, fläckar, bordsskiva vågig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med uppfällbar skiva.
Längd 80 cm.
Bredd 80 cm.
Höjd ca 76 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 717