Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
MATTA, röllakan, signerad MJ, 194x138 cm.
297065. MATTA, röllakan, signerad MJ, 194x138 cm.
Beige toner.
Slitage, fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Beige toner.
Slitage, fläckar.
Leiflers Auktionshus
1 570