KÖKSSKÅP, Sverige, 1800-tal.

297013. KÖKSSKÅP, Sverige, 1800-tal.

Proveniens Adelsnäs slott.
Längd ca. 105, bredd 55, höjd 211 cm.

Slitage, skador. 2 lådor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Adelsnäs slott.

Antal besök: 1 412