SPEGEL MED TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

296978. SPEGEL MED TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Spegel ca. 196x96 cm.
Trymåbord med stenskiva.

Bruksslitage. Mindre sprickor. Senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel ca. 196x96 cm.
Trymåbord med stenskiva.

Antal besök: 1 476