DIVERSE BRANDREDSKAP, med mera, 16 delar, 18/1900-tal.

296969. DIVERSE BRANDREDSKAP, med mera, 16 delar, 18/1900-tal.

Ett par brandhandskar.
1 st brandslang.
1 st brandyxa.
1 st brandpump.
1 st sele.
1 st långrock.
1 st kavaj.
2 st brandhjälmar.
7 st mössor.

Bruksslitage, smuts, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par brandhandskar.
1 st brandslang.
1 st brandyxa.
1 st brandpump.
1 st sele.
1 st långrock.
1 st kavaj.
2 st brandhjälmar.
7 st mössor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 989