BOKHYLLA, string, 1950/60-tal.

296947. BOKHYLLA, string, 1950/60-tal.

9 st längre gavlar samt 8 st mindre gavlar.
19 st hyllplan längd cirka 88 cm.
11 st hyllplan längd cirka 58 cm.
Vitmålade.
Proveniens Adelsnäs Slott, Åtvidaberg.

Ommålade, slitage, slagmärken repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade.

Antal besök: 961