SERVERINGSSNURRA. Så kallad Lazy Susan, 1900-talets mitt.

296931. SERVERINGSSNURRA. Så kallad Lazy Susan, 1900-talets mitt.

Diameter ca. 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 949