DIVERSE KNIVAR samt VERKTYG/REDSKAP, ca 20 delar, 1900-tal.

296928. DIVERSE KNIVAR samt VERKTYG/REDSKAP, ca 20 delar, 1900-tal.

Knivar, saxar, m.m.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knivar, saxar, m.m.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 490