SMYCKEN, 4 delar, bärnsten/bärnstensimitation, 1900-tal.

296872. SMYCKEN, 4 delar, bärnsten/bärnstensimitation, 1900-tal.

Halsband, längd ca 60 cm.
Armband, längd ca 20,5 cm.
Brosch, silver, märkt Kramer T8, diameter ca 3,8 cm.
Örhängen 1 par med skriv, silver.

Medföljer skrin, nyckel saknas.

Slitage, skador, armband med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsband, längd ca 60 cm.
Armband, längd ca 20,5 cm.

Antal besök: 1 202