BRICKA, mässing, Lars Holmström, Arvika, omkring 1900-talets mitt.

296870. BRICKA, mässing, Lars Holmström, Arvika, omkring 1900-talets mitt.

Längd ca 62,5 cm.

Slitage, ägargravyr på undersidan, repor, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 62,5 cm.

Antal besök: 2 022