FÅTÖLJ, "Jetson", Bruno Mathsson, 1900/2000-tal.

296866. FÅTÖLJ, "Jetson", Bruno Mathsson, 1900/2000-tal.

Beige med kromad benställning.
Proveniens Adelsnäs Slott, Åtvidaberg.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fläckar.

Antal besök: 1 760