WILHELM KÅGE. Drakvalpar,1 par ljusstakar, cararragods, stämpelsignerad Kåge, numrerade 14, studiohand, Gustavsberg.

296747. WILHELM KÅGE. Drakvalpar,1 par ljusstakar, cararragods, stämpelsignerad Kåge, numrerade 14, studiohand, Gustavsberg.

Ljusstakar, 1 par, Wilhelm Kåge, studiohanden , Gustavsberg
Höjd 10 cm.

Nagg tunga.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Nagg tunga.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Antal besök: 1 075