Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BARBRO LINJER. "Iris", olja på duk, signerad samt daterad 1987.
296736. BARBRO LINJER. "Iris", olja på duk, signerad samt daterad 1987.
31 x 40 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 40 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
3 337